HİZMETLERİMİZ

Başta temizlik konusunda son derece hassas ve titiz bir hizmetin sunulduğu dairelerimizde otel standartlarını ve rahatlığı bulabilirsiniz. Evlerde mutfaktan banyoya, oturma odasından yatak odasına bir ev için gerekli olan her şey bulunmaktadır.

Yatak odalarında yatak, gardırop, şifonyer ve tuvalet aynası bulunmaktadır.Oturma odaları sizlere aradığınız şıklığı ve zarafeti sunacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca oturma odalarında yemek masası, sehpa, televizyon ve televizyon ünitesi de bulunmaktadır. İnternet ve uydu sistemleri de kesintisiz olarak sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.İhtiyaç duyulabilecek olan her türlü eşyanın düşünüldüğü dairelerimizde sıcak su, klima, lcd tv, mutfak malzemeleri, kişiye özel havlu çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır. 

Temizlik ve hijyen ise evlerde her çıkan konuğun ardından hijyen çerçevesinde temizlenmekte, tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce dezenfekte edilmektedir.Uzun süreli kalımlarda, uzun iş seyahatlerinizde, ailenizle kaldığınız zamanlarda ekstra temizlik talebinde bulunabilirsiniz. Aynı kendi eviniz gibi konakladığınız süre boyunca misafirlerinizi ağırlayabilir, sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan, evinizdeki gibi istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği pişirebilir veya sipariş edebilirsiniz.


İstediğiniz daireyi ücretsiz, hızlı ve gerçek zamanlı rezervasyon hizmeti ile rezerve ederek kabulü sonucunda oturduğunuz yerden evinizi kiralayabilirsiniz. Günlük ev kiralama süresi minimum 1 gündür, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÖZEL HAKKIMIZDA

TEMİZ

Tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce dezenfekte edilmektedir.

FULL EŞYALI

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar düşünülmüş ve hizmetinize sunulmuştur. Beyaz eşyalar, klima, Tv, mutfak malzemlerİ...

HIZLI İNTERNET

Evin her noktasında rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz internet hizmetinize sunulmuştur.

24 SAAT HİZMET

Konaklamanızla ile ilgili yaşadığınız her problemde personellerimiz size anında yardıma hazır bulunuyorlar.

İLETİŞİM FORMU

Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım